ערן סטילר

ערן סטילראני ערן סטילר: ארכיטקט תוכנה, יועץ, מדריך ומכור לטכנולוגיה. אני בעל שנים רבות של ניסיון בפיתוח וארכיטקטורת תוכנה, ואני מוכר כ-Microsoft Azure MVP. אני נהנה לתכנן, לעצב ולפתח מערכות תוכנה שונות ומשונות, החל ממערכות ארגוניות פשוטות, ועד מערכות מבוססות ענן עם רכיבי Web ו-Mobile רבים אשר פונות למיליוני משתמשים במקביל.אני מייסד שותף בחברת קוד-ווליו בע”מ, ואני עוסק בארכיטקטורת תוכנה אצל לקוחות שונים על בסיס כמעט יומיומי, תוך ביצוע בקרה על ארכיטקטורת תוכנה במגוון רחב של תחומים מקצועיים. כמוביל המקצועי של תחום הענן בחברת קוד-ווליו, אני אחראי על לימוד וקידום השימוש בפלטפורמות הענן השונות בפרויקטים שנעשים בחברה. בנוסף, אני מבצע ייעוצים מקצועיים במגוון רחב של טכנולוגיות החל מ-Microsoft Azure ו-Amazon Web Services, דרך טכנולוגיות פיתוח כגון .NET ו-Win32 ועד עזרה בבעיות ביצועים, בעיות בהרצה מקבילית ועוד. כמו כן, אני בעל ניסיון רב בהובלה טכנולוגית, ארכיטקטורת תוכנה ופיתוח של תשתיות תוכנה ברמות אבסטרקציה שונות, החל מתשתיות אפליקטיביות פשוטות לאפליקציות “רגילות” ועד לתשתיות אירוח של מערכות מבוזרות אשר רצות על פני מספר רב של שרתים.

אני מדריך קורסי פיתוח תוכנה וסדנאות פיתוח שונות. בנוסף, אני מרצה לעתים תכופות באירועים שונים בארץ ובחו”ל ובמסגרת קבוצות משתמשים על נושאים שונים שמעניינים אותי. כמו כן, אני אחד מהמארגנים של קבוצת Azure Israel שנפגשת מדי פעם על מנת להציג ולדון בנושאים שונים שקשורים ל-Azure.

בצד האקדמי, אני בוגר של תוכנית “תלפיות” היוקרתית של חיל-האוויר, ובמסגרת זו השלמתי תואר ראשון (B.Sc.) במדע המחשב, פיזיקה ומתמטיקה באוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, אני בעל תואר שני (M.B.A. בהצטיינות) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.

For the English version click here